Gastronomia

Śniadania w formie bufetu

Śniadania w formie bufetu

Ośrodek Wypoczynkowy Relaks posiada w swojej ofercie dwie opcje wyżywieniowe.


Pierwszą z nich jest serwowane – na miejscu – każdego poranka zróżnicowane śniadanie w formie bufetu z daniami na ciepło i zimno. Każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego a personel przykłada dużą uwagę do tego, aby najważniejszy posiłek dnia był urozmaicony, świeży i pożywny.

Restauracja Sjesta

Restauracja Sjesta

Drugą opcją wyżywienia jest forma obiadów / obiadokolacji serwowana w zaprzyjaźnionej partnerskiej restauracji Sjesta, oddalonej od pensjonatu o około 15 minut spacerem przez Park Zdrojowy.


Ta kameralna i zarazem urokliwa rodzinna restauracja zapewnia wyśmienitą starannie skomponowaną kuchnię polską i zagraniczną oraz nastrojowe wieczory z bogatym wyborem trunków, w tym win oraz piwa holenderskiego.

Jedyna z takim klimatem...

Jedyna z takim klimatem...

W letnie dni ogródek restauracyjny tętni życiem a profesjonalna obsługa kelnerska pomaga w wyborze doskonałych potraw i win komponujących się z wybranymi przez Państwa daniami. 


Koszt opcji obiadu / obiadokolacji uzależniony jest od długości pobytu i wynosi od 35 zł – 75 zł/ osobodoba. Opcję można dokupić rezerwując pobyt on-line lub na miejscu w dniu przyjazdu w Recepcji.